Strona główna Warunki korzystania

Warunki korzystania

Na mojekotki, naszą misją jest umożliwienie każdej osobie na świecie nauki wszystkiego. Robimy to, współpracując, aby stworzyć najbardziej pomocne instrukcje na świecie. Zanim zapoznasz się z naszymi szczegółowymi, prawnie wiążącymi Warunkami użytkowania, poniżej przedstawiamy nieuczciwe podsumowanie niektórych kluczowych informacji na temat czytania moichkotki:

1-Nadal jesteś właścicielem praw autorskich do treści przesyłanych do moichkotki. Powiedziawszy to, wysyłając swoje treści na mojekotki, dajesz nam wiele praw do ich używania i zmiany (szczegółowe informacje znajdują się w części „Udzielanie licencji na treści użytkownika” poniżej).
2-Nasza społeczność redaktorów (w przeciwieństwie do prawników, którzy napisali poniżej warunki świadczenia usług) opracowała wiele zasad dotyczących tego, czego chcemy i czego nie chcemy na mojekotki. Możesz przeczytać szczegóły dotyczące pisania, które chcemy w naszym Przewodniku pisarza i czego nie chcemy w naszej Polityce usuwania.
3-Licencjonujemy cały tekst Treści Użytkownika na mojekotki na licencji Creative Commons. Przeczytaj więcej tutaj. Jeśli chcesz opublikować zawartość mojegokotki zgodnie z warunkami tej licencji, postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami dotyczącymi przypisania.
4-Wydajemy większość naszego oprogramowania na licencji Open Source. Możesz dowiedzieć się więcej i uzyskać kopię kodu tutaj.
5-Cenimy Twoją prywatność. Przeczytaj więcej w naszej Polityce prywatności i polityce dotyczącej plików cookie.
6-Jeśli chcesz mieć swoje konto mojekotki i wszystkie dane osobowe usunięte z naszej strony, z przyjemnością to zrobimy. Po prostu wyślij e-mail na adres [email protected] z tematem „Żądanie usunięcia konta” i podaj swoją nazwę użytkownika mojekotki.
7-Jeśli masz pytania, wątpliwości lub po prostu chcesz podziękować, możesz napisz do nas na adres [email protected]

Poniżej znajdują się oficjalne warunki użytkowania. Zachęcamy do uważnego ich czytania. Dziękujemy za korzystanie z moichkotki. Dziękujemy za wsparcie w promowaniu naszego celu swobodnego udostępniania informacji na całym świecie.

Zrzeczenie się

Informacje dostępne za pośrednictwem Witryny są udostępniane wyłącznie w celach informacyjnych na zasadzie „tak jak jest” na wyłączne ryzyko użytkownika. The Spruce nie gwarantuje dokładności, jakości ani kompletności informacji, a The Spruce nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek błędy, pominięcia lub nieścisłości w informacjach lub za poleganie użytkownika na tych informacjach. Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za sprawdzenie, czy informacje są odpowiednie do osobistego użytku użytkownika.

Nasze prawo do zmiany niniejszych warunków użytkowania

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany niniejszych Warunków użytkowania w dowolnym momencie. Powinieneś regularnie sprawdzać tę stronę. Zmiany pojawią się na stronie i będą obowiązywać po opublikowaniu zmian. Dalsze korzystanie ze Strony oznacza, że ​​zgadzasz się i akceptujesz zmiany.

Nasza polityka prywatności

Nasza polityka prywatności zawiera dalsze informacje na temat sposobu gromadzenia, wykorzystywania i udostępniania danych na naszej stronie lub przez nią. Zachęcamy do lektury.
Warunki korzystania